+370 655 50313 info@sinchronas.lt
Turgaus a. 24 LT-87122 Telšiai, Lietuva

Viešbučio „Sinchronas“ Privatumo Politika ir Slapukų Naudojimo Politika

1. Įvadas Viešbutis „Sinchronas“ (toliau – „mes“, „mūsų“, „mus“) yra įsipareigojęs apsaugoti ir gerbti jūsų privatumą. Ši privatumo ir slapukų naudojimo politika paaiškina, kaip mes renkame, naudojame, saugome ir atskleidžiame jūsų asmens duomenis bei kaip naudojame slapukus mūsų svetainėje.

2. Kokius duomenis renkame Mes galime rinkti ir tvarkyti šiuos asmens duomenis:

 • Vardas ir pavardė
 • Kontaktinė informacija (el. pašto adresas, telefono numeris)
 • Mokėjimo informacija
 • IP adresas ir naršymo istorija
 • Kiti duomenys, kuriuos savanoriškai pateikiate, pavyzdžiui, per registracijos formas arba apklausas

3. Kaip naudojame jūsų duomenis Renkame ir naudojame jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

 • Viešbučio rezervacijai ir aptarnavimui
 • Komunikacijai su jumis
 • Mokėjimų apdorojimui
 • Marketingo tikslams, su jūsų sutikimu
 • Svetainės ir paslaugų tobulinimui
 • Teisinių įsipareigojimų vykdymui

4. Duomenų saugojimas ir apsauga Mes laikomės griežtų saugumo procedūrų, kad apsaugotume jūsų asmens duomenis nuo neteisėtos prieigos, praradimo ar sunaikinimo. Jūsų duomenys bus saugomi tik tiek laiko, kiek būtina tikslams, kuriems jie buvo surinkti, pasiekti.

5. Duomenų dalijimasis su trečiosiomis šalimis Mes galime dalintis jūsų asmens duomenimis su patikimais trečiaisiais šalimis, tokiomis kaip mokėjimo paslaugų teikėjai, rinkodaros partneriai ir kitos paslaugų teikimo įmonės, tik tiek, kiek tai būtina paslaugų teikimui. Trečiosios šalys privalo užtikrinti tokį patį asmens duomenų apsaugos lygį kaip ir mes.

6. Jūsų teisės Jūs turite teisę:

 • Prieiti prie savo asmens duomenų
 • Ištaisyti netikslius duomenis
 • Prašyti ištrinti jūsų asmens duomenis
 • Apriboti duomenų tvarkymą
 • Prieštarauti duomenų tvarkymui
 • Perkelti duomenis kitam valdytojui

Norėdami pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite su mumis naudojant žemiau pateiktą kontaktinę informaciją.

7. Slapukų naudojimo politika

7.1. Apie slapukus Interneto svetainėse naudojami išmanūs ir naudingi metodai, siekiant padidinti jų patogumą ir padaryti jas kuo įdomesnes kiekvienam lankytojui. Vienas iš geriausiai žinomų metodų yra susijęs su slapukais. Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos interneto svetainės išsaugo naudotojų kompiuteriuose. Slapukuose esanti informacija taip pat gali būti naudojama jūsų naršymui įvairiose interneto svetainėse, kurios naudoja tą patį slapuką, sekti.

7.2. „Sinchronas“ viešbučio svetainės slapukų naudojimas Viešbutis „Sinchronas“ naudoja slapukus lankytojų statistiniams duomenims rinkti ir informacijai apie jūsų pasirinkimus, kai naršote po interneto svetaines, įrašyti. Mūsų slapukų naudojimo tikslas – pagerinti jums, kaip lankytojui, interneto svetainės naudojimo patirtį.

7.3. Slapukai ir jų funkcijos Skirtingų rūšių slapukai yra naudojami skirtingiems tikslams. Toliau pateikiamas dažniausiai sutinkamų slapukų rūšių sąrašas ir paaiškinama, kam jie naudojami.

7.3.1. Seanso slapukai Seanso slapukas yra laikinai išsaugomas jūsų kompiuterio atmintyje, kol jūs naršote interneto svetainėje, pavyzdžiui, kad būtų galima sekti, kokią kalbą pasirinkote. Seanso slapukai jūsų kompiuterio atmintyje ilgą laiką nesaugomi, jie visada išnyksta, kai išjungiate savo žiniatinklio naršyklę.

7.3.2. Ilgalaikiai ar sekimo slapukai Ilgalaikis slapukas išsaugo failą jūsų kompiuteryje ilgam laikui; tokios rūšies slapukas turi galiojimo datą. Ilgalaikiai slapukai padeda interneto svetainėms įsiminti jūsų informaciją ir nustatymus, kai lankysitės ateityje. Tai lemia greitesnę ir patogesnę prieigą, nes, pavyzdžiui, jums nereikia iš naujo prisijungti. Pasibaigus galiojimo laikui slapukas automatiškai pašalinamas, kai grįžtate į jį sukūrusią interneto svetainę.

7.3.3. Lankomos svetainės slapukai Juos nustato pati interneto svetainė (ta pati sritis kaip naršyklės adreso juostoje) ir gali nuskaityti tik ta svetainė. Šie slapukai paprastai yra naudojami tokiai informacijai kaip jūsų pasirinkimai išsaugoti, kad būtų galima panaudoti jums vėl apsilankius svetainėje.

7.3.4. Trečiųjų šalių slapukai Juos nustato skirtingi vardai (domenai), rodomi naršyklės adreso juostoje, t. y. ne lankomos interneto svetainės savininkai. Šie slapukai, pavyzdžiui, yra naudojami rinkti informaciją reklamai ir naudotojo turiniui. Taip pat trečiųjų šalių slapukai gali būti naudojami rinkti statistinius duomenis. Kadangi su trečiųjų šalių slapukais galima sukurti visapusiškesnes apklausas apie naudotojų naršymo įpročius, jie laikomi jautresniais lankytojų atžvilgiu, todėl dauguma žiniatinklio naršyklių leidžia koreguoti nustatymus ir nepriimti trečiųjų šalių slapukų.

8. Slapukų valdymas

8.1. Kaip peržiūrėti slapukus Kadangi slapukai yra paprasti tekstiniai failai, juos galima naršyti su daugeliu tekstų rengyklių ar rašyklių. Galite spustelėti slapuką ir atverti jį. Toliau pateikiamas nuorodų sąrašas, kaip peržiūrėti slapukus skirtingose naršyklėse. Jeigu naudojate kitą naršyklę, žiūrėkite naršyklių slapukų informaciją. Jeigu naudojate išmanųjį telefoną, išsamesnės informacijos rasite savo telefono vadove.

8.2. Slapukų išjungimas / įjungimas ar šalinimas Slapukus apriboti ar užblokuoti galite per naršyklės nustatymus. Jeigu norite, kad interneto svetainės visiškai netalpintų jūsų kompiuteryje slapukų, galite pritaikyti savo naršyklės nustatymus taip, kad jums bus pranešta prieš patalpinant bet kokį slapuką. Taip pat galite pritaikyti savo nustatymus taip, kad naršyklė atmestų visus slapukus arba tik svetimus slapukus. Panašiai galite pašalinti savo slapukus, kurie jau buvo patalpinti kompiuteryje. Atkreipkite dėmesį, kad turėsite atskirai pritaikyti nustatymus kiekvienai naudojamai naršyklei ir kompiuteriui. Informuojame, kad jeigu nenorite slapukų, mes negalėsime užtikrinti, jog mūsų interneto svetainė tinkamai veiks. Kai kurios svetainės funkcijos gali būti prarastos ir kai kurių interneto svetainių galite daugiau nematyti. Be to, atmetę slapukus nebūtinai nematysite jokių reklamų. Tai reiškia, kad reklamos daugiau nebus pritaikomos prie jūsų interesų ir bus dažniau kartojamos. Kiekviena naršyklė turi skirtingą nustatymų pritaikymo metodą. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai atliktumėte nustatymus. Apie slapukų išjungimą savo mobiliajame telefone išsamesnės informacijos rasite savo telefono vadove.

9. Kiti / nenumatyti slapukai Atsižvelgiant į tai, kaip veikia internetas ir žiniatinklio svetainės, mes ne visada žinome apie slapukus, kuriuos patalpina trečiosios šalys mūsų interneto svetainėje. Tai ypač taikytina atvejams, kai mūsų interneto svetainėje yra vadinamieji įtaisytieji elementai: tekstai, dokumentai, vaizdai ar trumpieji filmai, kurie yra išsaugoti kitos šalies svetainėje, bet rodomi mūsų ar per mūsų interneto svetainę. Todėl jeigu susidursite su tokiais slapukais mūsų interneto svetainėje, kurių mes nenurodėme anksčiau, praneškite mums. Arba kreipkitės tiesiogiai į susijusią trečiąją šalį ir paklauskite, kokius slapukus jie patalpino, kodėl taip daro, apie slapuko naudojimo trukmę ir kaip jie užtikrina jūsų privatumą.

10. Informacija pasiteirauti Mes laikas nuo laiko galime adaptuoti informaciją dėl slapukų naudojimo mūsų interneto svetainėse ar dėl taisyklių pasikeitimų. Mes visada pasiliekame teisę keisti čia pateiktą turinį ir išvardytus slapukus be išankstinio įspėjimo. Apsilankykite šiame puslapyje jei norite susipažinti su naujausia versija.

11. Kontaktai Jei turite klausimų apie šią privatumo ir slapukų naudojimo politiką ar norite pasinaudoti savo teisėmis, susisiekite su mumis:

 • El. paštas: info@sinchronas.lt
 • Telefonas: +370 444 69994
 • Adresas: Turgaus a. 24 LT-87122 Telšiai, Lietuva

12. Politikos pakeitimai Mes pasiliekame teisę bet kada keisti šią privatumo ir slapukų naudojimo politiką. Bet kokie pakeitimai bus paskelbti šioje svetainėje.